Факультет комп’ютерно-інформаційних систем і програмної інженерії

СКРЫТОЕ УПРАВЛЕНИЕ ЧЕЛОВЕКОМ (Психология манипулирования)

Автор   Шейнов Виктор Павлович     Видавництво   АСТ, Харвест 2006 г.

Книга присвячена прийомам впливу на людей. У ній досліджені передумови і вивчена технологія прихованого управління і маніпулювання. Дано численні приклади застосування цієї технології у відносинах між керівниками і підлеглими, жінками і чоловіками, дітьми та батьками, вчителями та учнями і т. д.

Книга допомагає освоїти даний спосіб управління людьми і вчить захищатися від маніпуляторів. Адресується тим, хто бажає домогтися багато чого, спираючись на силу свого інтелекту.

Відгуки(0) Написати

Язык телодвижений. Как читать мысли по жестам

Автор   Аллан Пиз     Видавництво   Питер, 2010 г.

Книга Аллана Піза «Мова рухів тіла» вже протягом двох десятиліть залишається світовим бестселером. Її сумарний тираж вже склав близько сотні мільйонів примірників, вона переведена на 36 мов.

Почуття і думки людини легко розгадати по його позі, міміці і жестам, і це значно полегшує завдання вибору правильної лінії поведінки при дружньому і діловому спілкуванні та прийнятті важливих рішень.

«Новa» мова відкриє перед вами нові горизонти сприйняття людей, допоможе відчути себе впевнено і невимушено в будь-якій незнайомій обстановці, тому що ви завжди будете знати, що насправді думають і відчувають ваші співрозмовники. Вивчайте мову рухів, і ви неодмінно досягнете успіху у всьому!

Відгуки(0) Написати

Дошка оголошень

Дізнавайтеся першими про найцікавіші події нашого факультету та читайте важливі оголошення на нашій дошці оголошень.

Детальніше
 

Розклад ФІС

Від тепер розклад навчання для студентів нашого факультету став доступний в оновленому форматі.

Детальніше
 

Електронна бібліотека

Колекція цікавих книг для різного напрямку. Кожна книга написана простим для користувача стилем, що робить цю збірку книг ще цікавішими.

Електронна бібліотека