Факультет комп’ютерно-інформаційних систем і програмної інженерії

Факультет комп’ютерно-інформаційних систем і програмної інженерії Міжнародна діяльність факультету спрямована на забезпечення його інтеграції з міжнародною університетською спільнотою. Основні напрямки міжнародної діяльності факультету: освітні послуги для іноземних студентів; участь у міжнародних грантових програмах, конференціях, семінарах, симпозіумах; співпраця із закордонними ЗВО (стажування викладачів та навчання студентів за програмами подвійних дипломів); співпраця з іноземними фірмами та підприємствами (проходження студентами практик).

Пріоритетними завданнями факультету в області міжнародної діяльності є: розвиток міжнародної академічної та наукової мобільності; участь у міжнародних освітніх і наукових програмах; активізація роботи із пошуку закордонних партнерів-ЗВО для розробки та впровадження у навчальний процес напрямів підготовки із отриманням подвійних дипломів про вищу освіту.

Завдяки підписаним угодам про спільне навчання студентів за програмою подвійних дипломів між нашим університетом та Університетом прикладних наук Шмалькальден (Німеччина) і університетом «Люблінська політехніка» (Польща) студенти факультету мають можливість навчатися в іноземних ЗВО. Так, за 2015-2018 роки за програмами подвійних дипломів в університеті «Люблінська політехніка» навчалось 12 студентів, за 2015-2019 роки в Університеті прикладних наук Шмалькальден навчалось 8 студентів. За 2015-2019 роки практику на профільних фірмах у Польщі та Литві пройшло більше 20 студентів факультету.

У рамках програми академічної мобільності Європейського союзу Erasmus+ за 2015-2019 роки студенти факультету навчалися (загалом більше 15 осіб), а викладачі проходили стажування (загалом 9 осіб) в Університеті Валенсії (Іспанія), в університеті «Люблінська політехніка», Технічному університеті в Кошице (Словаччина), Університеті прикладних наук в Нисі (Польща), в Університеті «Опольська Політехніка» (Польща). У 2016 році за кредитною мобільністю в Вищій школі промислової фізики та хімії університету міста Париж (Франція) навчався 1 студент-магістр. У 2017 році 1 студент здобув стипендію на навчання в магістратурі в університеті Тарту (Естонія).

Частина викладачів факультету пройшли навчання на курсах "Academic Teaching Excellence", що організовувались Британською радою в Україні.

Науковці та студенти факультету беруть участь у щорічних науково-практичних конференціях за кордоном. В рамках підписаних угод щодо європейської науково-освітньої інтеграції, низки французьких освітніх програм (Мережа вищих інженерних шкіл Франції Réseau des Grandes Ecoles «n+i», STMicroelectronics), студенти факультету мають змогу стажуватися та підвищувати свій фаховий рівень (з програмної інженерії, технологій проектування програмного забезпечення, промислової інформатики, комп’ютерних мереж, кібербезпеки) в європейських софтверних та ІТ –компаніях (IBM, Sun, Teamlog, STMicroelectronics, Uniсorn), лабораторіях університетів Франції, Німеччини та інших країн ЄС. Така тісна співпраця дозволить студентам отримати неоціненний досвід роботи у світових компаніях над інноваційними проектами, що дозволяє створити інфраструктуру та базу знань для навчання покоління кваліфікованих ІТ працівників, яких не вистачає в Україні.

Дошка оголошень

Дізнавайтеся першими про найцікавіші події нашого факультету та читайте важливі оголошення на нашій дошці оголошень.

Детальніше
 

Розклад ФІС

Від тепер розклад навчання для студентів нашого факультету став доступний в оновленому форматі.

Детальніше
 

Електронна бібліотека

Колекція цікавих книг для різного напрямку. Кожна книга написана простим для користувача стилем, що робить цю збірку книг ще цікавішими.

Електронна бібліотека