Факультет комп’ютерно-інформаційних систем і програмної інженерії

Введение в SQL

Автор   Грабер М.     Видавництво   Lory

"Введення в SQL" - це повне введення в структуровану мову запитів, написаний спеціально для початківців. Якщо ви не маєте досвіду управління базами даних, завдяки цій книзі ви навчитеся працювати з SQL легко і вільно, застосовуючи прості запити і складні операції.

Дана книга написана для читача будь-якого рівня і не потребує якихось особливих навиків. Саме це і зробило її бесцеллером № 1 серед книг про SQL.

Відгуки(0) Написати

jQuery. Подробное руководство по продвинутому JavaScript

Автор   Бер Бібо, Ієгуда Кац     Видавництво   KMBO

Видання являє собою введення і довідкове керівництво по jQuery - потужної платформі для розробки веб-додатків. Детально описується, як виконувати обхід документів HTML, обробляти події, додавати підтримку технології Ajax в свої веб-сторінки, відтворювати анімацію та візуальні ефекти. Унікальні «лабораторні сторінки» допоможуть закріпити вивчення кожної нової концепції на практичних прикладах.

Розглянуто питання взаємодії jQuery з іншими інструментами та платформами і методи створення модулів розширення для цієї бібліотеки.

Книга призначена для розробників, знайомих з мовою javascript і технологією Ajax і прагнуть створювати короткий і зрозумілий програмний код. Унікальна здатність jQuery складати «ланцюжка» з команд дозволяє виконувати кілька послідовних операцій над елементами сторінки, в результаті чого код скорочується втричі.

Відгуки(0) Написати

Ajax в действии

Автор   Дейв Крейн     Видавництво   Диалектика

У цій книзі описаний новий підхід до створення Web-додатків, відомий як Ajax. Автори розглядають складові частини Ajax: JavaScript, CSS, DOM і об'єкт XMLHttpRequest. Крім того, в книзі знайшли відображення питання управління кодом, взаємодії клієнта і сервера і застосування архітектури "модель-представлення-контролер" на різних рівнях додатка.

Читач також знайде відомості про захист і продуктивності - важливих характеристиках, що істотно впливають на популярність будь-якого продукту. Розглянуті питання ілюструються прикладами практичного використання Ajax. У додатках міститься додаткова інформація про інструментальні засоби, про мову JavaScript і бібліотеках. Матеріал книги викладений на високому рівні і буде корисний фахівцям високої та середньої кваліфікації.

Відгуки(0) Написати

Полный справочник по C#

Автор   Герберт Шилдт     Видавництво   Вiльямс

У цьому повному довіднику по C # - новій мові програмування, розробленим спеціально для середовища. NET, - описані всі основні аспекти мови: типи даних, оператори, що керують інструкції, класи, інтерфейси, делегати, індексатори, події, покажчики та директиви препроцесора.

Докладно описані можливості основних бібліотек класів C #. Автор довідника - загальновизнаний авторитет в області програмування на мовах C і C + +, Java і C # - включив у книгу корисні поради та сотні прикладів з коментарями, які задовольнять як початківців програмістів, так і досвідчених фахівців. Цей довідник зобов'язаний мати під рукою кожен, хто програмує на C #.

Відгуки(0) Написати

Microsoft Visual Studio 2010. Первое знакомство

Автор   Олексій Федотов     Видавництво   Питер

Visual Studio 2010 включає в себе повний набір нових і покращених функцій, що спрощують всі етапи процесу розробки від проектування до розгортання. Зробіть своє робоче місце більш зручним завдяки підтримці декількох моніторів. Створюйте повнофункціональні додатки для SharePoint та Інтернету. Працюйте з декількома версіями. NET Framework за допомогою одного засобу. Позбавтеся від обридлої проблеми неможливості відтворення помилок за допомогою інструменту IntelliTrace. Ознайомтеся з іншими корисними функціями.

Відгуки(0) Написати

Хомоненко "Программирование на С++"

Автор   Хомоненко А.Д,     Видавництво   Хомоненко А.Д,
Дана книга призначена виключно для новачків, які вивчають програмування на С + +. У ній автор дає систематизований виклад основних прийомів програмування на С + +, зокрема: опису різних типів даних, порядок оголошення змінних, робота з умовними операторами та операторами циклів, оголошення і робота з масивами, використання покажчиків і функцій. Далі в книги розглядаються концепції об'єктно-орієнтованого програмування, зокрема: робота з класами і об'єктами, визначення конструкторів і деструкторів класів, розглядаються поняття інкапсуляції, поліморфізму, успадкування. Також буде приділено увагу принципам розробки програм в середовищі програмування Borland C + + builder.
Відгуки(0) Написати

Cross-Platform Development in C++: Building Mac OS X, Linux, and Windows Applications

Автор   Syd Logan     Видавництво   Kindle
This book will be an indispensable resource for every software professional and technical manager who is building new cross-platform software, porting existing C/C++ software, or planning software that may someday require cross-platform support.
Відгуки(0) Написати

ОБЪЕКТНО-ОРИЕНТИРОВАННОЕ ПРОГРАММИРОВАНИЕ НА C++

Автор   Айрa Пол     Видавництво   Бином, Невский Диалект
Книга Айри Пола, автора багатьох популярних видань з С і C + +, не є ні підручником з C + +, ні курсом по об'єктно-орієнтованому програмування (ООП) «взагалі», хоча може бути корисна і в цих двох якостях. Завдання книги (точно відображена в назві) абсолютно конкретна: навчити читача писати на C + + об'єктно-орієнтовані програми. для багатьох абстрактних ідей і понять ООП в C + + існують конкретні втілюють їх конструкції. У кожній главі автор вводить і пояснює чергову «порцію» таких конструкцій, демонструє техніку їх ефективного використання. У деяких випадках виникають перед програмістом на C + + проблеми не можуть бути безпосередньо вирішені засобами мови. Тут на допомогу приходять різноманітні прийоми, не володіючи якими важко програмувати на C + + реальні завдання. такі прийоми пояснюються автором на численних прикладах, причому найбільш показові програми піддаються ретельному розбору.
Відгуки(0) Написати

Об’єктно-орієнтоване моделювання програмних систем

Автор   І. М. Дудзяний     Видавництво   Видавничий центр ЛНУ імені Івана Франка
У посібнику розглянуто основи сучасної технології уніфікованого процесу аналізу та проектування програмних систем на базі мови UML (Unified Modeling Language). Детально висвітлено базові поняття UML, необхідні для побудови об’єктно-орієнтованих систем за допомогою спеціальної графічної нотації. Наведено рекомендації щодо побудови канонічних діаграм UML і розглянуто особливості розробки моделей за допомогою CASE- засобу Rational Rose 2003.
Відгуки(0) Написати

Правила программирования на Си и Си++

Автор   Ален И. Голуб     Видавництво   McGraw–Hill
Програмісти, інженери, науковці, студенти та всі, хто працює з Сі чи Сі + +! Якщо ви хочете писати кращий код без блукань по лабіринтах технічної документації, то це короткий, але змістовне керівництво є саме тим, що вам потрібно. "Мотузка достатньої довжини, щоб ... вистрілити собі в ногу" пропонує понад 100 практичних правил, які ви зможете використовувати для створення елегантного, простого у супроводі коду. А так як книга написана визнаним знавцем у цій галузі, то і ви в ній не заблукаєте.
Відгуки(0) Написати

C++ Builder 6 СПРАВОЧНОЕ ПОСОБИЕ Книга 2 Классы и компоненты

Автор   А.Я. Архангельский     Видавництво   Бином
У книзі даються довідкові відомості по багатьом базовим класам і типам C + + Builder. Описи забезпечені таблицями, що містять понад 2000 коротких характеристик властивостей, методів, подій. Дається коротка методика розробки прикладних програм за допомогою C + + Builder. Крім коротких характеристик, книга містить докладні описи близько 450 властивостей, методів, подій, властивих різним компонентам і класам. Як довідник книга корисна користувачам будь-якої кваліфікації: від початківців до досвідчених розробників.
Відгуки(0) Написати

Programming with Microsoft Visual C++ .NET

Автор   George Shepherd, David Kruglinski     Видавництво   Microsoft Press
Learn how to write solid MicrosoftÆ Visual C++Æ .NET code today with this comprehensive reference - the latest edition of the industryís most trusted text. Itís the complete programming guide for intermediate and advanced developers who want to create .NET applications with Visual C++ and the Microsoft .NET Framework. Focusing on core programming techniques, instructions, and solutions, this book shows you whatís new in Visual C++ .NET and walks you through the development lifecycle with this powerful language. Get in-depth coverage of the languageís syntax, tools, and APIsóalong with expert advice and timesaving techniques. Take advantage of complete, task-based.
Відгуки(0) Написати

C++ Standard Library: A Tutorial and Reference

Автор   Nicolai M.     Видавництво   Addison Wesley
C++ Standard Library provides a set of common classes and interfaces that greatly extend the core C++ language. The library, however, is not self-explanatory. To make full use of its components-and to benefit from their power-you need a resource that does far more than list the classes and their functions. The C++ Standard Library not only provides comprehensive documentation of each library component, it also offers clearly written explanations of complex concepts, describes the practical programming details needed for effective use, and gives example after example of working code.
Відгуки(0) Написати

Криптография с открытым ключом

Автор   А. Саломаа     Видавництво   Москва "Мир"
Пропогована увазі читача книга є пpактично першою у виданні на російській мові, присвяченим математичним питанням кpиптогpафії, і написана відомим фінським вченим, автоpом декількох моногpафій і підручників А. саломана. У ній узагальнюються останні досягнення в області кpиптогpафії, особливу увагу пpи цьому приділяється кpиптосистемам з відкритим ключем.
Відгуки(0) Написати

C++ Мастер-класс. 85 нетривиальных проектов, решений и задач

Автор   Максим Владимирович Мозговой     Видавництво   Спб. 2007 г.
Автор пропонує вашій увазі реальні завдання з програмування. Це не навчальні і не олімпіадні приклади. Якщо лікарі і юристи діляться своїм досвідом, то чим програмісти гірші?
Відгуки(0) Написати

Borland C++ Builder 5. Руководство разработчика

Автор   Джарод Холингвэрт, Дэн Баттерфилд     Видавництво   Питер
У перших п'яти частинах матеріал викладається в порядку зростання складності. В них описано безліч технологій, що використовуються при програмуванні на мові C + + задач обміну інформацією по мережі (як локальної, так і глобальної), роботі з базами даних, створення розподілених додатків, що працюють в середовищі Web. створення графічних додатків на базі OpenGL і поширення / установки програмних продуктів. Природно, що основну увагу приділено засобам підтримки цих технологій, наявними в середовищі C + + Builder 5. Останні дві частини містять практичні рекомендації, опис різних нюансів використання C + + Builder. приклади реальних додатків і список рекомендованих джерел інформації, що стосується C + + Builder.
Відгуки(0) Написати

C++ Builder 6 СПРАВОЧНОЕ ПОСОБИЕ Книга 1

Автор   А.Я. Архангельский     Видавництво   Бином
Докладно розглядається робота з виключеннями, з текстовими і двійковими файлами, з рядками різних типів, масивами, множинами, структурами, класами. Обговорюється обробка й генерація повідомлень Windows. Розглядається близько 650 функцій С + +, API Windows, з них більше 300 з докладними описами і прикладами. Розглядається стандартна бібліотека шаблонів STL: всі типи контейнерів, ітераторів, всі алгоритми і функції-об'єкти. Представлений у книзі довідковий матеріал постачений докладними коментарями і прикладами, що дозволяє читачеві вивчати його практично з нуля.Как довідник книга корисна користувачам будь-якої кваліфікації: від початківців до досвідчених розробників.
Відгуки(0) Написати

Криптография на Си и С++ в действии

Автор   М. Вельшенбах     Видавництво   Триумф
Незважаючи на той факт, що книга "Криптографія на Сі і С + + в дії" містить математичну теорію найновіших криптографічних алгоритмів, вона більше розрахована на програмістів-практиків. Тут Ви зможете знайти опис характерних особливостей ефективного виконання криптографічних алгоритмів на Сі та C + +. Відзначимо, що до книги додається диск, на якому Ви знайдете безліч добре документованих вихідних кодів. Придбайте цю книгу, і Ви без проблем зможете забезпечити свої програмні розробки воістину сильною криптографічним захистом.
Відгуки(0) Написати

Дошка оголошень

Дізнавайтеся першими про найцікавіші події нашого факультету та читайте важливі оголошення на нашій дошці оголошень.

Детальніше
 

Розклад ФІС

Від тепер розклад навчання для студентів нашого факультету став доступний в оновленому форматі.

Детальніше
 

Електронна бібліотека

Колекція цікавих книг для різного напрямку. Кожна книга написана простим для користувача стилем, що робить цю збірку книг ще цікавішими.

Електронна бібліотека